Co.BRICK

(Gdybyśmy jednym słowem mieli określić jak wygląda idealny event – w naszych ustach wybrzmiałoby Co.BRICK)

NETWORKING. Pierwsze słowo, które przychodzi nam na myśl nie tylko w odniesieniu do początku naszej znajomości z Kubą Nagórskim i Gosią Skorupą z Co.Brick venture building. Przede wszystkim jest to hasło, które przyświeca każdemu z organizowanych przez nich eventów o nazwie Startup meetup.

Od maja 2022 r. nasze kamery z największą przyjemnością przyglądają się rodzącym się relacjom, nawiązywanym kontaktom między uczestnikami tego jedynego na Śląsku wydarzenia, które liczbą zaangażowanych, świadomych uczestników mogłoby obdzielić niejeden startup meetup. Jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju gliwickiego centrum do wymiany myśli na często niełatwe tematy związane z budowaniem pierwszych działalności, pomysłami na rozwój, pozyskiwanie finansowania, czerpaniem z doświadczenia osób, które z odwagą rozwijają swoje przedsiębiorstwa.

Za każdym razem bardzo mocno czujemy się częścią ekipy Co.Brick oraz uczestnikami tworzonego przez nich śląskiego ekosystemu startupowego.

W ciągu 5 eventów zrealizowaliśmy łącznie ponad 30 godzin bogatego merytorycznie materiału filmowego rejestrując wystąpienia prelegentów, zaangażowanie licznych widzów wydarzenia, wywiady na ściankach, tworząc filmowe relacje z wydarzeń, kierując się zasadą, że to ludzie tworzą miejsca, szczególnie dobre miejsca (Good Place :))