Jak pracujemy

01

Krok 1 | BRIEF

Wypełniasz brief, który od nas otrzymasz.

02

Krok 2 | SCENARIUSZ

Na podstawie wypełnionego briefu piszemy scenariusz.

03

Krok 3 | PRODUKCJA

Realizujemy Twój film!

04

Krok 4 | MAMY GO!

Oglądamy razem film i nanosimy ewentualne zmiany.

05

Krok 5 | CZERPIESZ KORZYŚCI!

Czyli patrzysz jak film przynosi Ci kolejnych klientów i wzmacnia Twój wizerunek.

95
Powracający Klienci
500
Filmy
10000
Liczba klapsów
ROBIMY TEŻ KINO. BO JE KOCHAMY!

Realizowaliśmy reklamy dla największych marek i agencji na świecie. Mamy na koncie ponad 500 filmów. Z dumą możemy powiedzieć, że powraca do nas 95% Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

O NAS

HOLE TEAM

Jesteśmy kreatywną agencją filmową, która obsługuje zarówno klientów bezpośrednich, jak i wspiera agencje w realizacji nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Wyróżnia nas wyjątkowy proces produkcji koncentrujący się na Kliencie oraz swobodnym przejściu przez realizację filmu. Kochamy tabelki i excele. Nie zwalnia nas to jednak z kreatywności wkładanej w każdy projekt. Terminowość i sumienność mamy na naszych tablicach. Rzetelność przy wycenie i wypracowywanie oszczędności dla naszych Klientów, na rzecz oczekiwanego celu, sprawia nam niezwykłą radość. Efekt przynoszący korzyści sprzedażowe i wizerunkowe jest naszym priorytetem.

BARTEK BALA

Tomek Langner

Justyna Koziarz

WOJCIECH SIEKIERSKI

Mariusz Orłów

DARIUSZ JASZCZ

Łukasz Dambiec

PIOTR PROBA

ANTON SLAKEVYCH

Być może to właśnie Twój talent i Twoje umiejętności są nam teraz potrzebne!

Referencje

Rewelacyjny kontakt. Profesjonalne podejście, cierpliwość i fachowość w stosunku do klienta. Stworzony film i jego animacje spełniają wszelkie oczekiwania. Terminowość i fachowość są na najwyższym poziomie. Gorąco polecam współpracę z HOLE Films.

Aleksandra Hejduk Specjalista ds. marketingu, Fagum Stomil

HOLE Films obsługuje naszą Firmą wizerunkowo. Filmy, produktowe. Filmy wizerunkowe. Relacje z sympozjów i gali biznesowych. Obsługa dziennikarsko - filmowa na wysokim poziomie. Polecamy wszystkim, którym zależy na dobrym wizerunku.

Aneta Minkowska Prezes zarządu, Thermex Serwis

HOLE Films dało się poznać jako profesjonalna i rzetelna firma. Jej atutem jest elastyczność i natychmiastowa reakcja na pilne potrzeby zgłaszane przez Nestor Springs. Dobra komunikacja i wysoka kultura osobista pracowników wpłynęła na fakt, że nasza współpraca była przyjemnością, a całe zlecenie zrealizowane było w komfortowej atmosferze.

Alina Noskowicz Koordynator Biura, Nestor Springs

Współpraca z HOLE Films to czysta przyjemność! W trakcie nagrywania materiałów z wydarzeń organizowanych przez co.brick venture building zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie (zwłaszcza w trakcie nagrywania wywiadów z prelegentami). Montowane filmy są ciekawe, dynamiczne i doskonałej jakości. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i z niecierpliwością czekamy na kolejne realizacje!

Małgorzata Skorupa Marketing Specialist & Startup Development Manager, Co.Brick

Rekomenduję współpracę z zespołem HOLE Films w obszarze projektowania, tworzenia i realizacji projektów video. Tworzyliśmy wspólnie materiał filmowy, wizerunkowy. Przedsięwzięcie zostało zaplanowane i zrealizowane bardzo profesjonalnie, mając na uwadze specyfikę naszej branży. Przygotowanie do nagrań oraz realizacja materiałów odbywała się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

Magdalena Wojtaszek Dyrektor Marketingu Skoda Auto Wimar

HOLE Films wykonali dla nas kilka spotów reklamowych, promujących nasze międzynarodowe produkty. Całość usługi począwszy od rekrutacji aktorów, przygotowania scenerii, makijaż, scenariusz, oświetlenie, nagłośnienie była przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Rafał Kosidło President, Actum Lab North America, Inc.